Czym jest Forum?

To wyjątkowe spotkanie biznesowe, jedyne tego rodzaju w Polsce i jedno z niewielu w Europie dedykowane kobiecej kadrze menedżerskiej i liderskiej z branży: transport, spedycja, logistyka i dystrybucja. Forum jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń, a przede wszystkim służy nawiązaniu relacji biznesowych.

Zawsze dbamy o wysoki poziom merytoryki prezentowanej na Forum.

Gdzie się odbywa, ile osób w nim uczestniczy?

Każdego roku Forum gromadzi od 150 do 250 uczestników. Odbywa się w różnych miejscach Polski tj. w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, in.

W roku 2024 spodziewamy się około 250 uczestniczek i uczestników, a Forum odbędzie się w Warszawie w Regent Warsaw Hotel.

Partnerzy i Patroni – co roku Forum gromadzi od kilku do kilkunastu Partnerów, czołowych firm z rynku TSL. Niektórzy Partnerzy tj. Prologis czy DB Schenker są z nami od pierwszej edycji! Do grona Patronów zapraszamy organizacje i stowarzyszenia branżowe tj. PSML, PTL, in.

Komunikacja – informujemy społeczność logistyczną wykorzystując różne kanały od mediów branżowych aż po social media. Co roku powstaje wiele artykułów nt. Forum.

Archiwum Forum stanowią poniższe wydania pdf oraz pliki multimedialne, które podsumowują kolejno każde z naszych spotkań.

Zachęcamy do obejrzenia i pobrania tych cennych wydań.

11. FORUM KOBIET W LOGISTYCE

29 – 30 maja, 2023 r., Józefów k/Warszawy

Forum zgromadziło 240 osób

10. FORUM KOBIET W LOGISTYCE

5 – 6 czerwca 2022 r., Łódź
Forum zgromadziło ponad 180 osób

9. FORUM KOBIET W LOGISTYCE

20 – 21 września 2021 r., Żnin
Forum zgromadziło ponad 140 osób