Czym jest Forum?

To wyjątkowe spotkanie biznesowe, jedyne tego rodzaju w Polsce i jedno z niewielu w Europie, dedykowane kobiecej kadrze menedżerskiej i liderskiej z branży: transport, spedycja, logistyka i dystrybucja. Forum jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń a przede wszystkim służy nawiązaniu relacji biznesowych.

Zawsze dbamy o wysoki poziom merytoryki prezentowanej na Forum.

Gdzie się odbywa, ile osób w nim uczestniczy?

Każdego roku Forum gromadzi od 150 do 250 uczestniczek i uczestników. Odbywa się w różnych miejscach Polski tj. w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, in.

W roku 2024 spodziewamy się około 200 uczestniczek i uczestników, a Forum odbędzie się w Warszawie w Regent Warsaw Hotel.

Partnerzy i Patroni – co roku do Forum dołącza od kilku do kilkunastu Partnerów, czołowych firm z rynku TSL. Niektórzy Partnerzy tak jak Prologis są z nami od pierwszej edycji! Do grona Patronów zapraszamy organizacje i stowarzyszenia branżowe.

Komunikacja – informujemy społeczność logistyczną wykorzystując różne kanały i narzędzia, od mediów branżowych aż po social media. Co roku powstaje wiele artykułów nt. Forum.

Archiwum Forum stanowią poniższe wydania pdf oraz pliki multimedialne, które podsumowują kolejno każde z naszych spotkań.

Zachęcamy do obejrzenia i pobrania tych cennych wydań.

11. FORUM KOBIET W LOGISTYCE

29 – 30 maja, 2023 r., Józefów k/Warszawy

Forum zgromadziło 240 osób

10. FORUM KOBIET W LOGISTYCE

5 – 6 czerwca 2022 r., Łódź
Forum zgromadziło ponad 180 osób

9. FORUM KOBIET W LOGISTYCE

20 – 21 września 2021 r., Żnin
Forum zgromadziło ponad 140 osób