KOBIETA ROKU W LOGISTYCE

Wyróżnienie „Kobieta roku w Logistyce” przyznawane jest od pierwszej edycji Forum, paniom pracującym zarówno po stronie dostawcy, jak i odbiorcy usług logistycznych.

Naszym celem jest promowanie różnorodności oraz zaangażowania kobiet w rozwój branży logistycznej a przede wszystkim uhonorowanie ich sukcesów i działalności.
Autorką tego wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju wyróżnienia w branży logistycznej jest Beata Trochymiak, twórczyni i organizatorka Forum Kobiet w Logistyce.

Kto może zgłosić się do wyróżnienia?

Każda z Was może zgłosić siebie samą, siebie nawzajem i każda z firm może zgłosić swoje kandydatki – menedżerki, liderki, specjalistki z branży transport – spedycja – logistyka! Przyznajemy dwie statuetki, po jednej w dwóch kategoriach: dostawcy usług logistycznych i odbiorcy usług logistycznych.

UWAGA! Wiele Pań obawia się, iż powstaje ranking nazwisk. Otóż, nie! Nie tworzymy rankingu, ani też nie podajemy listy nazwisk i imion zgłoszonych kandydatek!

Udział w wyróżnieniu jest bezpłatny, ankietę i regulamin można pobrać poniżej.

Chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas: forum@kobietywlogistyce.pl

Zobacz kto już otrzymał tytuł „Kobieta roku w Logistyce”

po lewej Magdalena Misztal-Piasny – Kobieta w Logistyce 2023 (w kategorii odbiorca usług logistycznych)

po prawej Katarzyna Ostojska – Kobieta w Logistyce 2023 (w kategorii dostawca usług logistycznych)

(po lewej: Ellina Lolis – Kobieta w Logistyce 2022 w kategorii dostawca usług logistycznych, po środku Beata Trochymiak, po prawej Anna Sawicka – Kobieta w Logistyce 2022 – w kategorii odbiorca usług logistycznych.

(po lewej: Beata Trochymiak, po środku Halina Langowska – Kobieta w Logistyce 2020/2021 w kategorii dostawca usług logistycznych, po prawej Barbara Brandstetter – Kobieta w Logistyce 2020/2021 – w kategorii odbiorca usług logistycznych)

(po lewej: Katarzyna Kędzierska – Kobieta w Logistyce 2018/2019 w kategorii odbiorca usług logistycznych, po prawej Lidia Dziewierska – Kobieta w Logistyce 2018/2019 – w kategorii dostawca usług logistycznych, po środku: Beata Trochymiak)

(po lewej: Dorota Borowska – Kobieta w Logistyce 2017 w kategorii odbiorca usług logistycznych, po prawej Karolina Gasińska-Byczkowska – Kobieta w Logistyce 2017 – w kategorii dostawca usług logistycznych, po środku: Beata Trochymiak)

(od lewej: Anna Ossowska – Kobieta w Logistyce 2016 w kategorii odbiorca usług logistycznych,po prawej Iwona Korpalska – Kobieta w Logistyce 2017 w kategorii dostawca usług logistycznych, po środku: Beata Trochymiak)

(od lewej Joanna Patera – Kobieta w Logistyce 2015 w kategorii odbiorca usług logistycznych,po prawej Marta Tęsiorowska – Kobieta w Logistyce 2015 dostawca usług logistycznych, po środku: Beata Trochymiak)

Anna Trzcińska, Kobieta w logistyce 2014

Dagmara Głowacka, Kobieta w Logistyce 2013

Beata Krawczyk, Kobieta w Logistyce 2012

Beata Nawrocka, Kobieta w Logistyce 2011