Prelegenci

prof. Halina Brdulak

Szkoła Główna Handlowa, Warszawa

prof. Danuta Kisperska-Moroń

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

dr Jacek Bartosiak

założyciel i właściciel Strategy&Future, ekspert do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnik debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji. Autor książek o tej tematyce. Współpracownik Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; pełnomocnik rządu ds. CPK (2017/18) i prezes zarządu spółki CPK (2018/19). Adwokat, partner zarządzający w kancelarii zajmującej się obsługą biznesu.

Dorota Raben

ekspert z dziedziny zarządzania, logistyki i łańcuchów dostaw, certyfikowany trener szkoły „Brian Tracy International”, mentor. Pracowała i współtworzyła m.in. takie firmy jak Grupa Raben, Frans Maas, Gefco, FM Logistic. Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk w latach 2013-2016.

Adam Bernacki

British Management Institute, PSML - międzynarodowy ekspert z zakresu zwiększania efektywności sprzedażowej i zakupowej, dyrektor Departamentu Doskonalenia i Rozwoju Sprzedaży Grupy Neuca

Marta Tęsiorowska

vicepresident, head of marketing & communications Europe, Prologis

Aleksander Ciepiela

doradca biznesowy w Hongkongu, partner Alibaba Group w zakresie organizacji łańcuchów dostaw

Katarzyna Ostojska

marketing manager, Raben Logistics Polska

Dariusz Jadczak,

menedżer ds. retail, GS1 Poland.
Od prawie 18 lat związany z branżą FMCG. W GS1 Polska odpowiada za wdrożenia efektywnych rozwiązań usprawniających procesy w całym łańcuchu dostaw w obszarze retail.

Joanna Porath,

prezes zarządu AC Porath. Pomysłodawczyni idei oraz współzałożycielka Akademii Celnej, obecnie AC Porath. Absolwentka Wydziału Nawigacyjnego oraz Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni. Obecnie silnie skoncentrowana na tematyce Brexitu oraz minimalizowaniu ryzyka związanego ze stosowaniem Prawa Celnego.

Andrzej Bułka,

prezes zarządu Fracht FWO Polska.
Absolwent Wydziału Nawigacyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie. Ukończył też podyplomowe studia psychologii przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, a także Advanced Management Program (AMP) w IESE Business School. Z branżą TSL związany od kilkunastu lat, gdzie zajmuje stanowiska menedżerskie w międzynarodowych firmach logistycznych.

dr r.pr. Beata Baran,

partner w Kancelarii BKB Baran, Książek, Bigaj. Specjalista w zakresie prawa pracy, compliance i whistleblowingu. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze transakcji międzynarodowych. Łączy praktykę prawniczą z badaniami naukowymi. Jest adiunktem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnik 21. sesji Rady Praw Człowieka ONZ (Genewa, Szwajcaria).

Ellina Lolis

wiceprezes zarządu Hillebrand Poland i prezes zarządu Hillebrand Russia

Artur Olejniczak,

szef Działu Marketingu i Komunikacji Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, trener biznesu, wykładowca, a także konferansjer, moderator, prezenter Art of Communication.

Katarzyna Długosz

kierownik Działu Obsługi Klienta, Frigo Logistics

Ewelina Gierak

manager ds. sprzedaży, Frigo Logistics

Maria Piotrowska

kierownik projektów Frigo Logistics

Natasza Redziniak

Operations Manager, Amazon - zarządzająca operacją magazynu od strony przyjęcia towaru i przygotowania go do zamówień klientów. Odpowiedzialna za zarządzanie grupą managerów i obszaru obejmującego około 300+ pracowników- ich bezpieczeństwo, jakość pracy i osiąganie założonych celów, ale także wspierająca innowacje i rozwój swojego zespołu.