Do grona prelegentów Forum zapraszamy najlepszych ekspertów i specjalistów. W zależności od tematyki Forum, tworzą to grono zarówno ludzie z branży logistycznej, jak i spoza niej.

Poznaj ekspertów 12. Edycji Forum Kobiet w Logistyce:

Kinga Bujalska

Learning & development business partnerka w InfoConsulting, psycholożka, trenerka, współautorka opracowań szkoleniowych m.in. z: sprzedaży, rozwoju osobistego, wdrażania zmian, zarządzania wiedzą.

Dr Pietro Evangelista

Research Director in logistics and supply chain management at the Naples Institute for Studies on the Mediterranean (ISMed) of the Italian National Research Council (CNR)

Katarzyna Hylińska

Kinga Bujalska

Dr Pietro Evangelista

Katarzyna Hylińska

Erika Kallionpää

prof. Danuta Kisperska-Moroń

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Oskar Korszeń

Ekspert od strategii cyfrowej, implementacji rozwiązań opartych na generatywnej AI. Wspiera przedsiębiorców w wykorzystaniu potencjału AI. Współzałożyciel Horyzont.ai

­

Erika Kallionpää

Prof. Danuta Kisperska-Moroń

Oskar Korszeń

Bogdan Kosteruk

wiceprezes, CTO w firmie Trans.eu. Menedżer IT, wcześniej CTO/CIO w firmach Sygnity, Emax i Winuel SA oraz CEO w SSK SA i CodeTwo Software, pracował też w Cincinnati, w USA w CINCOM SYSTEMS i KEANE Inc.

­

Beata Krawczyk

wiceprezeska zarządu, COO w Trans.eu, wcześniej dyrektorka zarządzająca w VIVE, H&S Group i Mainfreight. Jako liderka specjalizuje się w zmianie, restrukturyzacji, kreowaniu nowych linii biznesowych i budowaniu efektywnych zespołów.

Renata Kozłowska

Trenerka sprzedaży i zarządzania. Partnerka i menedżerka w firmie konsultingowej QuestCM oraz partnerka w firmie rekrutacyjnej Higher. Doradza i pomaga osiągać piękne brzmienie silnika sprzedażowego.

Bogdan Kosteruk

Beata Krawczyk

Renata Kozłowska

Dr Katarzyna Marczuk

Założycielka i CEO Spółki Aleet, ekspertka w dziedzinie optymalizacji transportu i wdrożeń AI w logistyce i mobilności.

Anna Ossowska

Liderka z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive. Obecnie Division Operations PC&L Manager w FORVIA Automotive, koordynuje pracę 26 zakładów produkcyjnych w 5 regionach. Mentorka, wykładowczyni.

Katarzyna Ostojska

Marketing Manager w Raben Group

Dr Katarzyna Marczuk

Anna Ossowska

Katarzyna Ostojska

Marta Tęsiorowska

Vice President Prologis Europe

­

­­­­­

­­­

­

Dr Kamalavelu Velayutham

University of Central Lancashire (UK)

Marta Tęsiorowska

Dr Kamalavelu Velayutham