Moje osobiste Kintsugi
Jak zdobywać szczyty?
Tournée rozwojowe z dr Dorotą Raben

Do udziału w tych wyjątkowych warsztatach i spotkaniach autorstwa dr Doroty Raben zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli branży logistycznej. Oferujemy unikatową wiedzę i doświadczenie jednego z najlepszych ekspertów w zakresie logistyki, przywództwa i zarządzania.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach „Moje osobiste KINTSUGI”?
Życie to wiele etapów, wiele doświadczeń i poznanych ludzi. Na to wszystko składają się dobre i złe zdarzenia, które dzielą nasze życie na kawałki. Sztuką jest umieć wybrać właściwe kawałki i wyciągnąć z nich to, co dla nas najlepsze, ale też, to co jest niespełnione, aby przekuć to w sukces. Na tym polega też sztuka Kintsugi. To japońska filozofia i technika odrodzenia i  uszlachetniania, która uczy nas, że każde doświadczenie zdobyte w naszym życiu jest bardzo cenne i ma znaczenie. Te warsztaty pozwolą ci odkryć siebie na nowo i wzmocnić kompetencje w zakresie podejmowania właściwych decyzji, a tym samym w pełni wykorzystać potencjał Twoich życiowych doświadczeń!

Warsztaty odbędą się w 5 lokalizacjach w różnych terminach, abyś mogła /mógł wybrać najbardziej dogodne miasto dla Ciebie:

Gdańsk – 19.02.2024 r.

Warszawa – 27.02.2024 r.

Poznań – 05.03.2024 r.

Wrocław – 12.03.2024 r.

Katowice – 19.03.2024 r.

Wybierz lokalizację i zarezerwuj sobie miejsce udziału już dzisiaj!

Warsztat przeznaczony jest dla przedstawicielek i przedstawicieli branży TSL (transport – spedycja – logistyka), bez względu na staż i zajmowane stanowisko.

Cena / osobę = 2298 PLN* +23% VAT, zawiera udział w całodniowym warsztacie, lunch, całodniową przerwę kawową, materiały, certyfikat.

Zapytaj o szczegóły programu – forum@kobietywlogistyce.pl!