Partnerzy

Partner strategiczny

Prologis, Inc.
Światowy lider na rynku nieruchomości logistycznych
Prologis jest właścicielem lub inwestorem nieruchomości i projektów deweloperskich o powierzchni ponad 64 mln m.kw. w 19 krajach. Prologis wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne ponad 5 tys. różnym klientom na rynku B2B oraz handlu detalicznego/usług e-fulfillment.
Partnerzy

Fracht FWO Polska Sp. z o.o
Globalny operator logistyczny dla przemysłu
Firma realizuje łańcuchy dostaw głównie dla branż: energetycznej, maszynowej, chemicznej, automotive. Oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych.
GS1 Polska
Międzynarodowa organizacja zarządzająca kodami kreskowymi
GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w kraju i wspiera jego uczestników. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów GS1.
Raben Logistics Polska Sp. z o.o
Dostawca kompleksowych usług logistycznych
Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat, działa w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Ukrainy oraz na Węgrzech i we Włoszech. Firma oferuje rozwiązania dla dużych firm, a także dla przedsiębiorstw średnich i małych.
Amazon Polska
Największa globalna platforma e-commerce
Amazon działa w Polsce od 2014 roku. W 2020 roku Amerykańska Izba Handlowa ogłosiła, że jest też największym amerykańskim pracodawcą i trzecim co do wielkości amerykańskim inwestorem w naszym kraju. Dotychczas firma stworzyła ponad 18 000 stałych miejsc pracy w dziewięciu nowoczesnych centrach logistycznych: w Sadach (pod Poznaniem), Sosnowcu, Kołbaskowie (koło Szczecina), dwóch obiektach w Bielanach Wrocławskich, Pawlikowicach (koło Łodzi), Łodzi, Okmianach (koło Bolesławca) i Gliwicach oraz w biurze Amazon Web Services i w Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku, które dostarcza innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie, w tym rozwiązania głosowe Alexa. W 2021 roku uruchomione zostanie 10. centrum w Świebodzinie, gdzie powstanie ponad 1 000 nowych etatów. Od początku pandemii, wszystkie oddziały Amazon przyjęły jako nadrzędny priorytet zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, inwestując w 2020 roku ponad 11,5 miliardów dolarów w realizację tego celu. W kwocie tej znajduje się inwestycja w wysokości ponad 1,2 miliarda dolarów, którą przeznaczono na urządzenia do pomiaru temperatury, maseczki, rękawice, ulepszone procesy czyszczenia i dezynfekcji, testy i więcej. Tylko w Polsce Amazon dostarczył swoim pracownikom ponad 19,5 mln par rękawiczek, ponad 7,2 mln maseczek, 37,1 mln chusteczek dezynfekujących i 141,3 mln opakowań środków do dezynfekcji rąk, a także dokonał ponad 150 istotnych zmian w procesach w celu poprawy bezpieczeństwa. Serwis Amazon.pl wystartował 2 marca 2021 r. Jego klienci mogą robić zakupy w przystępnych cenach, wybierając z katalogu liczącego ponad 100 milionów produktów i ponad 30 kategorii oraz ciesząc się niezawodną, bezpłatną dostawą przy zamówieniach spełniających określone warunki.
Frigo Logistics Sp. z o.o
Wiodący w Polsce operator logistyczny dla produktów głęboko mrożonych
Firma specjalizuje się w dystrybucji, transporcie i magazynowaniu. Posiada pięć centrów dystrybucyjnych: w Żninie, Radomsku, Błoniu koło Warszawy, Czeladzi i Żdżarach koło Szczecina. Obecnie obsługuje na wyłączność osiem sieci handlowych oraz grupę około sześćdziesięciu producentów. Codziennie realizuje dostawy do ponad 3500 punktów w całej Polsce.
Akademia Celna Porath
Akademia Celna to przede wszystkim wiedza i doświadczenie
Naszą działalność szkoleniową opieramy na partnerskiej współpracy z Hamburger Zollakademie GmbH – Hamburską Akademią Celną, działającą na rynku od 2012 r. Programy szkoleń projektujemy w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze i doradztwie celnym. Dostarczamy wiedzę z zakresu norm i przepisów związanych z międzynarodową wymianą handlową, która stanowi kluczową rolę w eksporcie i imporcie na całym świecie.
Patroni

Patroni medialni