Partnerzy

Partner strategiczny 2022

Prologis, Inc.
Światowy lider na rynku nieruchomości logistycznych
Prologis jest właścicielem lub inwestorem nieruchomości i projektów deweloperskich o powierzchni ponad 64 mln m.kw. w 19 krajach. Prologis wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne ponad 5 tys. różnym klientom na rynku B2B oraz handlu detalicznego/usług e-fulfillment.
Partnerzy 2022

GS1 Polska
Międzynarodowa organizacja zarządzająca kodami kreskowymi
GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w kraju i wspiera jego uczestników. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów GS1.
Raben Logistics Polska Sp. z o.o
Dostawca kompleksowych usług logistycznych
Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat, działa w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Ukrainy oraz na Węgrzech i we Włoszech. Firma oferuje rozwiązania dla dużych firm, a także dla przedsiębiorstw średnich i małych.
Schenker Sp. z o.o
Wiodący dostawca usług w zakresie globalnej logistyki
Schenker obsługuje przemysł i handel wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw. Usługi o wartości dodanej zapewniają ciągły przepływ towarów, a łańcuch dostaw w duchu kultury lean ułatwia optymalizację. Firma jest liderem logistyki dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, towarów konsumpcyjnych, logistyki targowej, transportów specjalnych i logistyki wydarzeń specjalnych. DB Schenker działa w ponad 2100 lokalizacjach na świecie i zatrudnia ponad 74200 pracowników.
Dachser
Wiodący operator logistyczny
Dachser zatrudnia blisko 31 800 pracowników w 376 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce działa od 16 lat w zakresie transportu ładunków drobnicowych, logistyki kontraktowej oraz usług frachtu lotniczego i morskiego, a także specjalistycznych i kompleksowych usług dla sieci sklepów remontowo-budowlanych (DIY) branży chemicznej. Aktualnie w kraju działa dziewięć oddziałów firmy, w których zatrudnionych jest prawie 700 pracowników.
Spedimex
Polski operator logistyczny i transporty
Działa od 29 lat. Firma specjalizuje się w logistyce kontraktowej, głownie w obsłudze branży fashion. Posiada 15 oddziałów w Polsce i dysponuje ponad 205 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Świadczy usługi logistyki kontraktowej, logistyki ecommerce, w tym omnichannel, usługi transportu drobnicowego i FTL oraz usługi celne.
Patroni 2022

Patroni medialni 2022