Speakers

prof. Halina Brdulak

Szkoła Główna Handlowa, Warszawa

prof. Danuta Kisperska-Moroń

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Kinga Bujalska

learning & development business partner w InfoConsulting, psycholog, trenerka, współautorka opracowań szkoleniowych m.in. z: sprzedaży, rozwoju osobistego, wdrażania zmian, zarządzania wiedzą w organizacji

Marlena Dorniak

Kierownik Oddziału Dachser w Toruniu. Ekspertka od projektowania i wdrażania efektywnych łańcuchów logistycznych, z ponad 16 letnim doświadczeniem w branży TSL. Od 2020 r. w DACHSER Polska odpowiada za doradztwo i negocjacje z kluczowymi klientami, jest też zaangażowana w programy mentorskie dla kobiet.

Dagmara Głowacka

Chief People Officer NEE, DB Schenker

Jan de Groot

Head of Distribution dla północnej CE AVON oraz CE Sustainability Ambassador AVON.
W logistyce od ponad 25ciu lat na stanowiskach wyższego managementu m.in. w General Motors, Carrefour, DHL i TNT. W Avon od 15 lat, zajmował stanowiska Head of CE Logistics, Production Manager.

Agata Horzela

Ekspertka w GS1 Polska. Doradca w zakresie automatycznej identyfikacji opartej na kodach kreskowych. Pracuje nad wdrożeniami standardów systemu GS1 w transporcie i logistyce. Prowadzi projekty związane z digitalizacją dokumentów w łańcuchu dostaw. Działa na rzecz możliwości wykorzystywania elektronicznego listu przewozowego w Polsce.

Piotr Hunker

Współzałożyciel i CEO Trans.eu Group. Wizjoner biznesu, od 20 lat kreujący innowacyjne rozwiązania dla branży TSL, sercem zaangażowany w realizację misji, by dzięki technologii transport drogowy był Smart&Fair. Propagator kultury organizacyjnej firm opartej na otwartości, zaufaniu, a także samodzielności i odwadze w podejściu do zmian.

Anna Jastrząb

Prezes zarządu Integrity Solutions Poland, certyfikowany facylitator, konsultant DISC D3 i kandydatka na trenera Network Intelligence (nIQ). Ukończyła psychologię, finanse, neuronaukę, a nawet sztukę współczesną oraz semiotykę. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, coachingu i obsługi klienta. Pracowała m.in. dla NY Jones, Northwestern Mutual i MassMutual w USA.

dr Piotr Kaczmarek-Kurczak

Członek Rady Programowej Space Entrepreneurship Institute, ekspert Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości w obszarze wykorzystania technologii przyszłości, audytor transformacji firm przemysłowych ADMA w Polsce. Specjalizuje się w cyfrowych modelach biznesowych i zaawansowanych technologiach. Naukowiec i wykładowca na Akademii L. Koźmińskiego.

Karolina Kaliszan

Dyrektor Sprzedaży w DSV Road. Od 18 lat związana z DSV Road, gdzie zajmowała różne stanowiska w Pionie Sprzedaży jak i dziale Obsługi Klienta. Odpowiada za zarządzanie projektami sprzedażowymi i dostarczenie kompleksowych rozwiązań dla klientów DSV. Ambasadorka DSV.

Beata Krawczyk

Członkini Zarządu Trans.eu Group, doświadczona logistyk, zarządzająca dużymi organizacjami. Specjalistka w zakresie wzrostu organizacji, innowacyjnego zarządzania, rozwoju sprzedaży i nowych linii biznesowych, zarządzania kryzysowego. Z sukcesem w rozwoju wspierała H&S Transport, Wim Bosman, VIVE oraz firmy z branży FMCG. Mentorka m.in. w Vital Voices, Kobieta w Logistyce 2012

Katarzyna Ostojska

Marketing Manager, Raben Logistics Polska

Marta Tęsiorowska

szef marketingu i komunikacji na Europę w Prologis

Ewa Włodarczyk

Head of Air Freight, CEVA Logistics

Anna Wolańska James

Dyrektor oddziałów DSV Air&Sea Gdynia i Szczecin. Od 20 lata pracuje w branży TSL. Doświadczenie zdobywała w: Promexim-Peko, Frans Mass Polska i DSV Air & Sea. Obecnie zarządza oddziałami DSV Regionu Północ, odpowiadając za prawidłowe funkcjonowanie struktur Air i Sea oraz wdrażanie procesów zgodnie z polityką Grupy DSV.

Wojciech Zawisz

Trener, konsultant Insights Discovery™, coach z akredytacją International Coach Federation, facilitator metody Open Space Technology (OST). Współzałożyciel Fundacji DO, której misją jest wspieranie organizacji i społeczności w dobrych spotkaniach.

Strategic Partner

General Partner

Partners

Patrons

Media Patrons