Spotkania 2022/23

Zapraszamy do udziału 

w  Spotkaniu Świątecznym Forum Kobiet w Logistyce 2022!


Szanowni Państwo,
podczas Forum Kobiet w Logistyce’22 zostało wręczone pierwsze wyróżnienie za działalność w zakresie ESG (Environmental, Social and corporate Governance), które otrzymała firma IVECO. Jednocześnie zostało zapowiedziane, iż temat ESG będzie stałym punktem programu Forum Kobiet w Logistyce i co roku będzie przyznawana nagroda za działalność w tym obszarze. Nie czekając do następnej edycji Forum, temat ESG w logistyce podejmujemy już dzisiaj, skupiając się na społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zapraszamy Państwa do udziału w Świątecznym Spotkaniu Forum Kobiet w Logistyce, w trakcie którego chcemy omówić najlepsze praktyki w zakresie ESG i społecznej odpowiedzialności. Nasi Partnerzy: Kuehne + Nagel, GXO i GS1 Polska oraz zaproszeni goście podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Świąteczne Spotkanie, to także networking i okazja do nawiązania nowych relacji, dyskusji i miłego spędzenia czasu w społeczności Forum Kobiet w Logistyce.

Zapraszam serdecznie do udziału i mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie cieszyć się tą chwilą.

Beata Trochymiak
autorka i organizatorka
Forum Kobiet w Logistyce

Szczegóły spotkania i możliwości udziału:

Data: 8 grudnia 2022 r.

Miejsce: hotel Arche Poloneza (ul. Poloneza 87, 02-826 Warszawa)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! ale wymaga zgłoszenia i rejestracji, których można dokonać wysyłając swoje zgłoszenie e-mailem na adres: forum@kobietywlogistyce.pl. Udział zostanie potwierdzony zwrotnie. Uwaga! Liczba miejsc jest limitowana! Rejestracja do 3 grudnia albo do wyczerpania miejsc (liczy się data zgłoszenia).

Do udziału zapraszamy kadrę menedżerską i specjalistyczną z firm logistycznych, transportowych, spedycyjnych, agencji celnych oraz z działów logistycznych firm producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. Zapraszamy zarówno menedżerki jak i menedżerów.

W PROGRAMIE:

13.00 – 13.10 – rozpoczęcie – Beata Trochymiak, Forum Kobiet w Logistyce
13.10 – 14.00 – Najlepsze praktyki ESG w logistyce:
dr Marta Szymborska, Menedżerka ds. Komunikacji, PR i ESG w GS1 Polska
Joanna Borkowska – Iwanek, Dyrektor HR na Polskę i Czechy w GXO
Marta Papierniak, Sustainability Manager w Kuehne + Nagel
14.00 – 14.45 – panel dyskusyjny z udziałem wszystkich panelistek oraz Anety Żochowskiej, Dyrektor Fundacji Leny Grochowskiej
14.45 – 15.10 – Gość Specjalny – Władysław Grochowski, założyciel i prezes sieci Hoteli Arche
15.10 – 15.30 – przedstawienie planów Forum Kobiet w Logistyce na rok 2023
15.30 – 17.00 – poczęstunek i spotkanie networkingowe

Partnerzy

       


JUŻ WKRÓTCE PODAMY HARMONOGRAM  SPOTKAŃ 2023!