Konkurs

11. FORUM KOBIET
W LOGISTYCE

Kobieta w Logistyce roku...

Zwieńczeniem Forum Kobiet w Logistyce jest wyróżnienie jednej z Pań tytułem "Kobieta w Logistyce roku...".

To wspaniałe wyróżnienie promuje kobiety z branży logistycznej, ich potencjał i ogromną rolę, jaką odgrywają w rozwoju logistyki w Polsce.

Do Tytułu każda z Was może zgłosić siebie i każda z firm może zgłosić swoją kandydatkę! Do udziału zapraszamy menedżerki oraz specjalistki z branży transport - spedycja - logistyka! Przyznajemy dwie statuetki, po jednej w dwóch kategoriach: dostawca usług logistycznych i odbiorca usług logistycznych.

Udział w konkursie jest bezpłatny, ankietę i regulamin konkursu można pobrać tutaj:

UWAGA! Wiele Pań obawia się, iż powstanie ranking nazwisk. Otóż, nie! Nie tworzymy rankingu, ani też nie podajemy listy nazwisk i imion zgłoszonych kandydatek.

Ankieta 11 edycji Forum Kobiet w Logistyce będzie udostępniona na początku roku 2023.

Chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas: forum@kobietywlogistyce.pl

Zobacz kto już otrzymał tytuł "Kobieta w Logistyce roku..."

(po lewej: Katarzyna Kędzierska - Kobieta w Logistyce 2018 w kategorii odbiorca usług logistycznych, po prawej Lidia Dziewierska - Kobieta w Logistyce 2018 - w kategorii dostawca usług logistycznych)

(po lewej: Dorota Borowska - Kobieta w Logistyce 2017 w kategorii odbiorca usług logistycznych, po prawej Karolina Gasińska-Byczkowska - Kobieta w Logistyce 2017 - w kategorii dostawca usług logistycznych)

(od lewej: Anna Ossowska - Kobieta w Logistyce 2016 w kategorii odbiorca usług logistycznych,po prawej Iwona Korpalska - Kobieta w Logistyce 2017 w kategorii dostawca usług logistycznych)

(od lewej Joanna Patera - Kobieta w Logistyce 2015 w kategorii odbiorca usług logistycznych,po prawej Marta Tęsiorowska - Kobieta w Logistyce 2015 dostawca usług logistycznych)

Anna Trzcińska, Kobieta w logistyce 2014

Dagmara Głowacka, Kobieta w Logistyce 2013

Beata Krawczyk, Kobieta w Logistyce 2012

Beata Nawrocka, Kobieta w Logistyce 2011

PARTNER STRATEGICZNY 2022

PARTNERZY 2022

PATRONI 2022

PATRONI MEDIALNI 2022