vii forum kobiet w logistyce

Poznaj opinie uczestniczek ubiegłorocznej edycji Forum Kobiet w Logistyce, które otrzymaliśmy po konferencji:

...„Uprzejmie dziękuję za umożliwienie wzięcia udziału w II Forum Kobiet w Logistyce. Bardzo ciekawe wykłady poszerzające wiedzę, inspirujące Osoby. Bardzo chętnie wezmę udział w kolejnym spotkaniu w przyszłym roku.”

...„Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w zorganizowanym przez Pracujwlogistyce.pl Forum. To naprawdę cenne doświadczenie ze względu na prezentowane wykłady, przyjazną atmosferę i oczywiście możliwość zawarcia nowych znajomości. Gratuluję pomysłu i organizacji!!! Do miłego zobaczenia za rok.”

...„Chciałabym serdecznie podziękować za zaproszenie na Forum i pogratulować tak interesującego i inspirującego wydarzenia. Bardzo dobrym pomysłem było zachęcanie do nawiązywania kontaktów i relacji w czasie przerw – nic tak nie zbliża, jak niezobowiązująca rozmowa przy stole, która potrafi rozwinąć się w pasjonującą dyskusję na tematy zawodowe. Podsumowując – bardzo udane spotkanie, które dla mnie było kopalnią informacji oraz pomysłów, które mam zamiar wcielić w życie i liczę na budowanie coraz lepszych relacji wewnątrz firmy oraz na zewnątrz – z klientami oraz środowiskiem. Mam nadzieję na równie ciekawe spotkanie za rok.”

...„Chciałabym pogratulować tak wspaniałego przedsięwzięcia, w którym miałam okazję uczestniczyć po raz pierwszy. Pochwalam świetną organizację i dobór bloków tematycznych. Nie były zbyt długie, co wpływało na  niemalejące zainteresowanie słuchaczek. Należąc do grupy „klientek” usług logistycznych zebrałam nowe doświadczenia, nawiązałam nowe znajomości i spojrzałam na pewne tematy z „drugiej strony”.  DZIĘKUJĘ! Mam nadzieję, że będziemy miały okazję spotkać się na kolejnym Forum.”

...„Bardzo serdecznie dziękuję za możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawej konferencji. Szczerze mówiąc obawiałam się, iż spotkanie to będzie mocno przesiąknięte podejściem feministycznym, ale zarówno tematyka, jak i podejście prowadzących wykłady było fajnie zrównoważone. Poznałam wiele interesujących osób, myślę, ze nawiązane kontakty będą kontynuowane.”

...„Uczestniczyłam w forum pierwszy raz i wiem już, że na pewno będę uczestniczyć w kolejnych a nawet zabiorę na nie swoje koleżanki. To świetna inicjatywa. Sposób i atmosfera panująca również zasługują na „6” – to do osób, które nad tym pracowały. Uważam, że powinno uczestniczyć trochę więcej Panów, żeby przekonali się jak wiele na temat naszej branży wiedzą kobiety i jak dużo mają dobrych pomysłów. Jestem pewna, że ilość uczestniczek będzie się zwiększać, aż zabraknie auli w której się wszystkie pomieścimy. Gratuluję i dziękuję za przekazaną wiedzę i bardzo miło spędzony czas.”

...„Jako uczestniczka byłam miło zaskoczona ilością kobiet na sali, ich otwartością w kontaktach, wymianie poglądów i doświadczeń. Wystąpienia prelegentów były zajmujące i pokazujące bardzo ciekawe podejście do problemów jakie każdego dnia spotykają nas w pracy w logistyce. Od początku pracy w logistyce związana jestem ze sprzedażą usług logistycznych, dlatego tak ważny z mojego punktu widzenia był blok poświęcony budowaniu relacji z klientem, dyskusja na temat konkurowania nie stawką ale czymś więcej. Tym czymś więcej jest prawdziwe zrozumienie potrzeb, partnerstwo i zaufanie. Bez relacji nie ma szans na osiągnięcie tego celu. Mam nadzieję, że spotkania takie jak to Forum pozwolą nam na zmianę utartych schematów. Chciałam podziękować Organizatorkom - Forum, Gościom, oprawa - wszystko na wysokim poziomie. Nowo nawiązane kontakty - na pewno bezcenne. Dziękuję Wam i już dzisiaj potwierdzam udział w kolejnej edycji:-)„
 
Drogie Panie, cieszy nas, że udało nam się sprostać wysokim wymaganiom i dziękujemy za słowa uznania. Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Forum Kobiet w Logistyce, które robimy nieco w innej formule. Uwzględniając Wasze uwagi i prośby, więcej czasu przeznaczamy na networking i nawiązanie kontaktów. Oprócz przerw w trakcie konferencji, uczestników zapraszamy na uroczystą kolację połączoną z wręczeniem i przyznaniem tytułu „Kobieta w Logistyce roku ...”, a po kolacji proponujemy krótki spacer bulwarem wzdłuż sopockiej plaży, aby zakończyć ten wyjątkowy dzień na „after party” w sopockiej tawernie przy lampce wina, zachodzie słońca i w powiewie bałtyckiej bryzy.  

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

 

 

PATRONI MEDIALNI