Partnerzy

Partner strategiczny

Prologis, Inc.
Światowy lider na rynku nieruchomości logistycznych
Prologis jest właścicielem lub inwestorem nieruchomości i projektów deweloperskich o powierzchni ponad 64 mln m.kw. w 19 krajach. Prologis wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne ponad 5 tys. różnym klientom na rynku B2B oraz handlu detalicznego/usług e-fulfillment.
Partnerzy

Agility Logistics Sp. z o.o
Globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych
Agility to jeden z czołowych światowych dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Utrzymuje efektywne łańcuchy dostaw w najbardziej wymagających rejonach na świecie, oferując obsługę na najwyższym poziomie i zindywidualizowane rozwiązania. Firma zatrudnia ponad 22 tys. pracowników w 500 oddziałach w 100 krajach.
Fracht FWO Polska Sp. z o.o
Globalny operator logistyczny dla przemysłu
Firma realizuje łańcuchy dostaw głównie dla branż: energetycznej, maszynowej, chemicznej, automotive. Oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych.
GS1 Polska
Międzynarodowa organizacja zarządzająca kodami kreskowymi
GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w kraju i wspiera jego uczestników. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów GS1.
Raben Logistics Polska Sp. z o.o
Dostawca kompleksowych usług logistycznych
Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat, działa w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Ukrainy oraz na Węgrzech i we Włoszech. Firma oferuje rozwiązania dla dużych firm, a także dla przedsiębiorstw średnich i małych.
Schenker Sp. z o.o
Dostawca usług w zakresie globalnej logistyki
Globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce. Obsługuje przemysł i handel w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy, fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw. Działa w duchu kultury Lean. Jest liderem logistyki dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, towarów konsumpcyjnych, logistyki targowej, transportów specjalnych i logistyki wydarzeń specjalnych.
Loconi Intermodal SA
Operator intermodalny
Czołowy operator intermodalny w Polsce. Organizuje kompleksowo bezpieczne łańcuchy dostaw przy wykorzystaniu transportu kolejowego na najdłuższym odcinku trasy oraz transportu drogowego na odcinku ostatniej mili. Dzięki oferowanym rozwiązaniom szytym na miarę Loconi dostarcza najwyższej jakości serwis oparty na elastycznym podejściu do potrzeb klienta.
Hub Logistics
Dostawca kompleksowych usług dla logistyki wewnętrznej
HUB Logistics to dynamicznie rozwijająca się firma, będąca integratorem usług związanych z logistyką. Oferta Hub Logistics to kompleksowe połączenie usług outsourcingowych dla logistyki wewnętrznej, doradztwa w zakresie łańcucha dostaw oraz rozwiązań IT dla magazynów.
Patroni

Patroni medialni