Partnerzy

Partner strategiczny

Prologis, Inc.
Światowy lider na rynku nieruchomości logistycznych
Prologis jest właścicielem lub inwestorem nieruchomości i projektów deweloperskich o powierzchni ponad 64 mln m.kw. w 19 krajach. Prologis wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne ponad 5 tys. różnym klientom na rynku B2B oraz handlu detalicznego/usług e-fulfillment.
Partnerzy

Fracht FWO Polska Sp. z o.o
Globalny operator logistyczny dla przemysłu
Firma realizuje łańcuchy dostaw głównie dla branż: energetycznej, maszynowej, chemicznej, automotive. Oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych.
GS1 Polska
Międzynarodowa organizacja zarządzająca kodami kreskowymi
GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w kraju i wspiera jego uczestników. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów GS1.
Raben Logistics Polska Sp. z o.o
Dostawca kompleksowych usług logistycznych
Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat, działa w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Ukrainy oraz na Węgrzech i we Włoszech. Firma oferuje rozwiązania dla dużych firm, a także dla przedsiębiorstw średnich i małych.
Schenker Sp. z o.o
Dostawca usług w zakresie globalnej logistyki
Globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce. Obsługuje przemysł i handel w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy, fracht oceaniczny, logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw. Działa w duchu kultury Lean. Jest liderem logistyki dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, towarów konsumpcyjnych, logistyki targowej, transportów specjalnych i logistyki wydarzeń specjalnych.
Frigo Logistics Sp. z o.o
Patroni

Patroni medialni