Partnerzy

Partner strategiczny

Prologis, Inc.
Światowy lider na rynku nieruchomości logistycznych
Prologis jest właścicielem lub inwestorem nieruchomości i projektów deweloperskich o powierzchni ponad 64 mln m.kw. w 19 krajach. Prologis wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne ponad 5 tys. różnym klientom na rynku B2B oraz handlu detalicznego/usług e-fulfillment.
Partnerzy

Agility Logistics Sp. z o.o
Globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych
Agility to jeden z czołowych światowych dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Utrzymuje efektywne łańcuchy dostaw w najbardziej wymagających rejonach na świecie, oferując obsługę na najwyższym poziomie i zindywidualizowane rozwiązania. Firma zatrudnia ponad 22 tys. pracowników w 500 oddziałach w 100 krajach.
Fracht FWO Polska Sp. z o.o
Globalny operator logistyczny dla przemysłu
Firma realizuje łańcuchy dostaw głównie dla branż: energetycznej, maszynowej, chemicznej, automotive. Oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych.
GS1 Polska
Międzynarodowa organizacja zarządzająca kodami kreskowymi
GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w kraju i wspiera jego uczestników. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm z Polski oraz UE do Systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów GS1.
Raben Logistics Polska Sp. z o.o
Dostawca kompleksowych usług logistycznych
Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat, działa w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii, Słowacji, Ukrainy oraz na Węgrzech i we Włoszech. Firma oferuje rozwiązania dla dużych firm, a także dla przedsiębiorstw średnich i małych.
DB Schenker
Loconi Intermodal Solutions
Patroni

Patroni medialni